Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšení RAM

Dobrý den mám počítač Procesor....... Intel(R) Core(TM)2 CPU 6600 @ 2.40GHz (2 CPUs), -2,4GHz
Paměť ..... 2048MB RAM
Grafikcká karta..... ATI Radeon HD 4800 Series
Typ čipu ATI display adapter (0x9442)
Typ DAC Internal DAC (400Hmz)

mám 2 GB ram a chtěl bych 8 a nevím jestli by mi to počítač utáhl prosím odpovězte
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Jakou máš základní desku?
Pro tyto CPU byly buď na DDR2 nebo DDR3 RAM a některé ani 8GB neuměly.
Navíc je už celkem problém sehnat kompatibilní RAM, protože v případě 4GB DDR3 modulů (pokud by je deska uměla) tyto musí být v provedení Dual Rank (2Rx8), zatímco většina prodávaných modulů o této kapacitě je Single Rank (1Rx8) a ty určitě nepůjdou.