Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 15 000 Kč......

Dobrý den,potřeboval bych nějaký spolehlivý notebook do 15 000 Kč.

Notebook bude sloužit více méně na internet,filmy a občas na nějakou hru.....

Předem děkuji za rady. :)

To jsou pretichůdné požadavky - na internet a filmy ti stačí jakýkoliv (i repasovaný) notebook, s cenou do 10.000 Kč. Naopak na hry, pokud tím nemyslíš Miny a Solitaire, je 15 tisíc málo a obecně prostě na hry je lepší stolní PC.

Děkuji za odpověď :)
Potřeboval bych něco rychlého abych nemusel čekat například na otevření internetu nějak dlouho....
A hry jsou jen občasný a nenáročný :)
Vím že stolní počítač je lepší ale potřebuji abych mohl snadno přenášet.....