Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bílá obrazovka ntbk HP

Zdravim.dotaz: asi se mi podarilo dostat se na web str.se skodlivym obsahem.nemela sem antivir program.pote nevim co presne se delo.odesla sem od ntbk a pri navratu bila obraz a ntbk nereahuje vubec na nic.vypnuti,cd,dobijeni mob prez usb,nic.nechala sem ho vybit,po otevreni nic,ale jak zapojim nab.kabel naskoci hned zas bila obrz.nevim jestli je to tim ze sem si asi stahla vir nebo jestli treba detem nespadl..sem lajk tak me prosim usetrete reci o hloupem dotazu apod.jinak predem moc dekuji za jakoukoliv radu/pomoc. :)

kouzelny čudlík?

Ano, tym cudlikom je práve zapinacie tlacitko. Ak sa po zapnuti neda ani dostat do BIOSu, resp. vobec nefunguje obraz, tak to je zle znamenie a sanca, ze NB bude uplne na odpis nie je zrovna mala.
//
Mozes skusit pripojit na notebook nejaky PC monitor, to je asi tak vsetko.