Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neuvěřitelné množství TMP

Měl bych dotaz. Poslední dobou jsem neměl téměř žádné místo na mém 80GB disku. Měl jsem vžd volno pouze 180 i méně MB. Vždy jednou za měsíc mažu "templáky". Ale teď k věci. Při posledním mazání jsem objevil 3.5 GB TMP souborů :!::?: . Nevíte jak je to možné? Díky Marek.

Jsou tam znova a mají tvar ACR(nějaké písmeno nebo číslo).TMP a jeden má velikost od 2 do 3 MB. Zde přikládám co je v nich napsáno

¤ ¥ Ñ ¦ § — ¨ — © Ÿ ª Ÿ « —  „ ­ İ ® İ | — ¯ „ ° ± ² €Å ! Ç ¥ ~ Ñ
­€ Ò ¥ Æ Ÿ¯€ €Ç ¥ ~ Ñ
­€ Ò ¥ Æ Ÿ¯€ €Ç ¥ ~ ? Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Å < ~ = Ñ >«€ Ò ¤ Æ € º > €Ç ¥ ~ Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Ç ¥ ~ r Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Å o ~ p Ñ A«€ Ò ¤ Æ € º q €Ç ¥ ~ ´ Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Å ± ~ ² Ñ C«€ Ò ¤ Æ € º ³ €Ç ¥ ~ Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Ç ¥ ~ à Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Å À ~ Á Ñ F«€ Ò ¤ Æ € º  €Ç ¥ ~
Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Ç ¥ ~ İ Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Å Ú ~ Û Ñ I«€ Ò ¤ Æ € º Ü €Ç ¥ ~ Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Ç ¥ ~ è Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Å å ~ æ Ñ L«€ Ò ¤ Æ € º ç €Ç ¥ ~ Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Ç ¥ ~ Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Å ı ~ ş Ñ O«€ Ò ¤ Æ € º ÿ €Ç ¥ ~ Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Ç ¥ ~
Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Å ~ Ñ R«€ Ò ¤ Æ € º
€Ç ¥ ~ B Ñ
­€ Ò ¥ Æ € €Ç ¥ ~ \ Ñ atd......

Samé nesmysly a když to projedu Avastem tak je to čistý.