Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 - Laggy zvuku.

Pěkné ráno.Mám problém se zvukem na Windows 10 (64bit).Ze začátku fungoval zcela normálně, nicméně teď když pustím video (zkoušel jsem youtube, aji klasické AVI a MP4) tak se zvuk zasekává. Zní to jakoby mluvili roboticky.

Sestava:
MSI 790XT-G45
AMD Phenom X2 550
4GB RAM
Nvidia GT630

Zkoušel jsem: Aktualizovat ovladače zvuku,naistalovat kodeky,jiný přehrávače,zkontroloval jsem kabeláž k repro.

Nic z výše uvedených věcí nezabralo. Neví někdo kde je zakopán pes?

tipuju špatnou/žádnou instalaci ovladačů hned na začátku při instalaci os, systěm jel pouze s generickými ovladači od m$ místo od výrobce boardu.
teď se projevilo automatické rozdrbávání nevyžádanými ovladači z winupdate.
doinstalace kodekobalíků nutných jen pro primitivní přehrávače to mohla už jen dorazit.