Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava

Mohli by jste mi prosím poradit nějakou sestavu do 80k která rozjede zaklínače 3 na maximální detaily na monitoru x34? Idealne 100+fps, přemýšlel jsem třeba o lynx ultra gamer 2017
děkuji

• Pocitac <LINX> se zakladni deskou MSI B150 PC MATE ? Tobe se da prodat vsehno vid, hlavne kdyz to ma nalepku na CASE GAMER ?
* Na spusteni Witcher 3 na 100 FPS nepotrbujes PC za 80K Kc,-

Idealne 100+fps

• K Jakému duvodu ? Proc ne 90FPS ?
* Monitor x34 nic neznamena, muze mit i 10Metru, jeden z hlavnich hlavni faktoru je jeho "ROZLISENI", video vstupy, fukce (jak Gsync, FSync etc)..

Doufam, ze nic ve zlym, ale zkusim ti tu sestavu malinko zkritizovat:

i7-6700 je podle me k GTX1080 malo, asi bych volil i7-6700K nebo i7-6800K

tim padem desku Z170 nebo X99

vejde se ta grafika do tech skrini? bude tam dostatecny airflow?

Crucial MX200 - 500GB nemaj a buh vi, jestli jeste bude

Seagate BarraCuda - 2TB jsou dost spatny, radeji starsi typ Seagate Desktop 2TB nebo WD Red za predpokladu, ze casem dokoupi druhe SSD nebo muze jit do 1TB SSD.

Ten Akasa Apache ventilator uz se pomalu blizi Noctua ventilatoru cenou, mozna by stacil Arctic Fan F12 PWM, ale pokud jsou penize, tak proc ne drazsi a lepsi.

Klidně, to je správné. "Taktovací" s "K" bych bral jen kvůli základní pracovní frekvenci a bez pozdějšího přetaktování, které se s menším výrobním procesem znesnadňuje.Pak je zase otázka, zda se příplatek za "K" vyplatí. Platformu 2011-3 jsem také zvažoval, ale tu je také podstatně vyšší cena.
GK: 28 cm
Fractal: "...podpora až 430mm grafických karet..."
Chieftec je naprosto bez pochybností, byl projektován pro karty plné délky, obzvláště HW diskové řadiče > 30 cm.
Obávám se, že WD i SeaGate se s tím nemažou. Pokud 7 200 ot/min a WD, pak Re, nebo RED Plus.
Pokud by už Crucial MX 200 nebyl, pak Transcend SSD370S, v horším Crucial MX 300.
Ten Akasa ventilátor má o něco vyšší statický tlak než Noctua NF-P12.
Pokoušel jsem se podobně jako ten Lynx, ale s ověřenými komponenty a přenositelnou licencí MSW.