Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Lumia 640DS Nestabilní systém

Dobrý den,
Před rokem jsem si koupil Microsoft Lumii 640 Dual sim s windows 8, ale poté vyšla aktualizace na wm10 tak jsem si ji do lumie nainstaloval.
Jenže po nějaké době se projevila jakási nestabilita systému- Nejvíc u aplikací Facebook, Messenger... Ale také třeba v prohlížeči fotografií se mi stane, že si třeba prohlížím a najednou to spadne a objeví se úvodní obrazovka.

Neví někdo v čem by mohl být problém? Aktualizaci jsem provedl přes aplikaci ve storu "Poradce pro upgrade" přímo od Microsoftu. Zkoušel jsem i několikrát resetovat do továrního nastavení jak přes funkci v nastavení, tak před kombinaci tlačítek při spouštění telefonu.

Děkuji.

• Na tento problém problém vysel pred pul rokem novy FirmWare, jakou mas jeho verzi ?
* Windows 10 mas jakou verzi ? Nepouzivas versi Insider, testovaci BETA verze ?

• Jaky je presny model tvého telefonu ? Oznaceni by melo byt typu RM 107x

*Vyborne, dekuji
• Ano, tvuj telefon je aktualizovany s posledni verzi "Firmware", jelikoz jsi zkousel 'HReset', ktery bych ti asi doporucil jako prvni, mam podezreni na 'SD' kartu, pouzivas 'SD' kartu ?
"Proc 'SD' karta" ? V nekterych pripadech, kde podle uvedenych aplikaci mohou byt nainstalovany na 'SD' ktera je méne kvalitni, jaky ma tva SD karta format ? (FAT, NTFS), nebo poruchova muze provokovat tyto restarty, proto bych te chtel pozadat, zkusit bud 'SD' odpojit a uzivat telefon (jen na zkousku) bez ni a aplikace které restartuji nainstalovat 'Interne', nebo zkusit i jinou 'SD' kartu, zda-li bude telefon projevovat stejné anomalie ..

No SD kartu používám, je to nějaká Adata s označením 10 víc jsem bohužel nezjistil. Ostatně Messenger ani Facebook ani prohlížeč fotografií na ní nainstalované nemám. Ale co je zajímavé tak je to, že jsem měl dříve jinou ale poté mi brácha předal jeho (již zmiňovanou Adata, která mu nechtěla fungovat na jeho Samsungu s III neo) Myslíte, že by mohl být problém v té kartě, i když na ní nejsou nainstalované tyto aplikace?

Ano, navic jiz projevovala anomalie i na jiném zarizeni, ADATA bych neco jako kvalitni navic nenazval. Tu kartu jiz do telefonu nezapojuj.
* [Neni podminkou] Doporucil bych 'SD' kartu vysunout, aplikace odinstaluj a nainstaluj znovu, jiz na telefon kdyz v nem ta SD karta neni.

No, tak jsem kartu SD vyhodil a vypadá to, že se to drží, ještě mi to nespadli, jen se mi po opětovné instalaci messengeru projevil problém, když chci přímo z aplikace fotit, nebo natočit video, tak mi obraz bliká a přeskakuje tam obraz a černá obrazovka, nicméně v aolikaci fotoaparátu je vše v pořádku, to bude asi tedy chyba messengeru.