Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laptop na sledování filmů na cestách ( kvalitní panel )

Zdravím, poprosím o tip na kvalitní multimediální notebook na cesty ( nezajímají mě žádné SSD, herní grafiky a podobné věci, nechci na tom hrát hry )

- baterka by mohla něco vydržet
- kvalitní displej s dobrými pozorovacími úhly a dobře viditelný i za světla, nejlépe FHD
- tak do 14 000 Kč ( jestli je to tedy s těmi požadavky možné )

Může to být i klidně starší, třeba bych ho našel ve slušném stavu na bazaru, koukal jsem notebooky od Asusu z Nkové série měli podle testů dobrý display,
stejně tak Vaio, Dell a některé od Lenova

Díky

Určitě i sem tam s napájením, ale převážně bych rád, aby to něco vydrželo, tu běžnou práci s internetem, youtube a samozřejmě sledování filmů,
pokud SSD zmenšuje i spotřebu energie, tak bych do toho šel všemi deseti.

Uvažoval, jen... nebyl jsem si jistý co se velikosti týče, film se na tom určitě sledovat dá, ale musel být přilepený u toho.. nejsem si jistý