Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM - tested latency (9-9-9-24 (45))

Dobrý večer,

chtěl bych se zeptat co znamená u RAM ty čísla 9-9-9-24 (45). Chtěl bych si pořídit novou RAM, ale tyto čísla mě zaskočila a nevím, co znamenají. Je tu někdo, kdo by mi objasnil o co jde, klidně postačí i článek.

Děkuji.

Presne jde o to u udani doby provedeni, cekaci doby a odpovedi, u LATENCE 'doba odpevedi' 1x Ciklus =1ns, u RAM se to Cislo|Parametr cte od zacatku => nakonec, "RAS-CAS-CL" /*Lehce se to pamatuje ( v pripade ze si pamatuji dobre, nechavam radeji naovereni, (s tretim tRP 'prednahrani', nema cenu ti zamotavat hlavu) rychlost zapis az cteni az dokonce doby odpovedi (doba nez zacne psat|cist).

--|--9---[TRP rychlost spusteni]|-CAS---x----x----x-----| = [CasLatenci cteni/zapsani]
--|[TRas doba pred-cteni]-------|