Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux WoW server

Ahoj už jsem sem dnes psal dělám wow server pro své účely v dom síti postupuji podle tohoto návodu:
https://www.linuxexpres.cz/software/ponorte-se-do- sveho-azerothu-aneb-vas-vlastni-world-of
a když zadám příkaz u plnění mysql konkrétně "mysql -p characters -u root < ~/updates_tdb_33558_to_33559_only/characters_2015_ 03_21_2015_07_15.sql"

napíše to nějakou chybu na řádku 2 konkrétně:
ERROR 1054 (42S22) at line 2: Unknown column 'caster_guid' in 'character_aura'

nesetkal se někdo stím ?? a nebo co stím ??

Tak jsem vše nainstaloval naplnil ale dostanu se do přihlášení přihlásím se a dá mi to na výběr servery a je tam jen ten muj protože to je na localu ale dám na té tabulce ok a jen se objeví znovu i když na ten server potlikám.Prosím pomoct

Pocuj ty kinderamdin.
A to ci mas verejnu ip adresu si si uz zistoval?
Ci je staticka si si zistil?
Ci ti zvladne linka "napor" predpokladaneho poctu hracov si si zistil?
Ci mas dostatocne casove odozvy si si zistil? Asi to moc hratelne nebude, ked budes mat odozvy radovo v stovkach milisekund.

Hrat WoWko aj ked je nenarocne na dsl linke bude celkom dobrodruzstvo.