Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 - Odpojování od sítě

Mám nový laptop Lenovo G50-80 a když znovu zapínám počítač po spánku, počítač se odpojí od sítě. Po restartu nebo resetu připojení k Internetu opět naběhne a nějaký čas to tak i funguje. Jinak jsem si všimnul, že když počítač probouzím, objeví se v pravém dolním rohu červená ikonka sítě, asi tak na 2 vteřiny, pak se překlopí do černé a připojení k Internetu funguje. Poraďte, prosím, co s tím?
Děkuji za odpověď,
Paul

Když počítač probudím, tak se někdy k síti nepřipojí, informuje o tom červená ikonka vpravo dole. Napsal jsem to ve svém dotazu.Většinou to je tak, že se toto někdy stane, jindy to funguje - je to velmi nepravidelné. Mž se to stane, musím pak restartovat.