Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 - částečné obnovení - kam se ukládají soubory?

Prosím o radu, jestli někdo ví a zná.

Chtěl jsem si dát částečné obnovení notebooku a chtělo to mít 11GB volného místa. Jelikož mám notebook plný, dal jsem pryč 11GB filmů a začal částečné obnovení. Bohužel se mi stalo, že se vybila baterie a došlo k přerušení toho obnovení.
Napsalo to, že to obnovení nebylo provedeno. Chtěl jsem tudíž začít znovu nové obnovení a chtělo to opět volné místo,tentokrát 10GB.

Otázka zní, kde a jak se mohlo zaplnit těch 10GB při tom neúspěšném pokusu o obnovení? Rád bych tyto soubory našel a vymazal. Raději než dalších 10GB filmů.

Body obnovy to nemaze (to by musel jit v systemovych souborech na druhou zalozku a tam to vylozene rucne udelat)

Nastroj spust, v dialogu tlacitko "Vycistit systemove soubory", v seznamu vse zaskrtni a potvrd.
Smaze pouze soubory, ktere nejsou treba - docasne, hlaseni o chybach, nepotrebne aktualizace, atd.
nemaze zadne uzivatelske soubory, nenabourava nastaveni systemu, nemaze zadne programy

No ono to může být někde v tempech částečně rozbalené pro instalaci nebo jako zálohy současného stavu,ale to stejně nepoznáš,které soubory to mohou být.A nástroj vyčištění systému asi taky ne.
A jestli nemáš žádnou flashku,tak si nějakou kup,ta se vždycky hodí a 16GB koupíš pod 2 stovky.