Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s nízkorychlostním usb

Prosím o pomoc.Na poradně jsem hledal,ale odpověď na svou otázku jsem nenašel.
Mám moherboard typu:Msi 848P-S(ms-6788)(ověřeno pomocí everestu)
Při připojení mé mp3 pomocí usb portu mi neustále vyskakuje klasická windowsácká bublina s textem:Vysokorychlostní zařízení usb je připojeno k nízkorychlostnímu rozbočovači usb a kompl mp3 ani nevidí,mp3 ovladače jsou nainstalované.V biosu sem se taky hrabal,ale nic.Jo a zkoušel jsem to dát do všech usb portů.Dík moc za radu.Pokud tady byl stejný dotaz řešen tak se omlouvám,ale opravdu jsem ho hledal.Jo mp3 je od značky Creative-typ:zen-v.Dík moc za radu.

Aha takze pise ti ze "ovladace nejsou nainstalovany", ale aj tak nevies co mas robit? Nenapadlo ta napriklad nainstalovat spravne ovladace? :-)
Ovladace na dosku www.msi.com.tw, ovladace k mp3 si dostal napr. na CD k prehravacu (pozor niekedy byva na CD ovladace pre viac typov, je treba postupovat podla navodu alebo dedukovat podla nazvov zloziek na CD ze ktory je ten spravny), alebo su ovladace aj na strankach vyrobcu mp3 prehravaca.
P.S. mozno by bolo dobre nainstalovat aj ten software z prilozeneho CD.
P.S.2. mas v tych Win nejaky servicepack?