Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komponenty do PC

"...A když už, pak z tohoto lze vybrat ZD , CPU, OP, zdroj..." I z toho výběru lze vybrat! Nedávám za "podobnou" cenu, dávám něco smysluplného k použití. Za přibližně pět tisíc korun leda bazarové komponenty bez záruky.
Dal jste to do kategorie "PC sestavy", ta má předepsanou nějakou osnovu, nenapsal jste vůbec nic, co chcete. Já předpokládám zapařování, už podle té nesmyslné dedikované nevýkonné GK.