Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poznám rozdíl zvuku ? Smartphone/ HD audio přehrávač

Ahoj, chtěl bych se prosím zeptat, poznám sluchem nějaký zásadní rozdíl v kvalitě audia ?
Dostal jsem lepší sluchátka ( Beyerdynamic DT 1350 ), bylo mi řečeno, že s lepšími sluchátky už není na škodu,
vlastnit nějaký ten lepší přehrávač.

Poznám při poslechu nějaký rozdíl v kvalitě ?

Xiaomi Mi4 ( stávající zařízení ) a FiiO x1 ( HD audio přehrávač ) fiio-x1

Samozřejmě u 320/FLAC nahrávky. Díky

Neznam Mi4, ale v tech lepsich smartphonech jsou ty audioprevodniky hodne slusne, myslim si, ze to spis nepoznas. Nicmene jsou lide s vyjimecnym sluchem a idealni by bylo, kdyby sis to zasel nekam vyzkouset. Vezmes sebou to Mi4, vezmes sluchatka a v obchode zkusis i ten audio prehravac.

BB Z10 vs. iPod nano je drobný rozdíl, ale většinu stejně dělají sluchátka. S levnýma to je úplně fuk a s pořádnýma... iPod do toho posílá trochu lepší basy a má lepší ekvalizér.

U mě iPod leží většinu času doma, protože to má zvuk skoro stejnej a je to akorát zbytečně další věc, kterou bych musel tahat, nabíjet, hlídat před zlodějema...

Snad se iPod počítá jako lepší přehrávač, parametry jsem nezkoumal. :-)