Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asus K55VJ SX069H Upgrade procesoru I5 3210M na I7 3632QM

Ahoj mám NTB Asus K55VJ SX069H a objednal jsem si I7 3632QM na nbdily.cz

Problém je v tom že I7 3632QM není skladem ,ale prodejce mi nabízí I7 3630QM který je skladem ale má TDP 45W(o 10W více než I5 a I7 kterou jsem objednal).

Současná I5 3210M má při vytížení 70-80% kolem 90 stupnů Celsia.Nevím jak to zvládne chlazení ,ale viděl jsem na internetu verze s I7 3630QM a na teploty si nikdo nestěžoval.

Díky:-)

Ja dám vždy pasty tak akorát takže to nemusím sundavat z ty I5.Říkal jsem si totiž že když je na vršku cpu taková oblast s zlatými kontakty myslel jsem že to je kvůli zkratu aby chladič někde něco vodivě nespojil.

Pokud má ta I5 85 stupnů tak to I7 bude mít max 90 stupnů snad to víc nebude.