Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem De Breaker

Ahojte,
po zapnuti synovho pc je na obrazovke napis De Breaker, obrazok postavy s otaznikom namiesto hlavy. Prosim neviete odkial to je, co to je a ako to odstranit?

DAKUJEM

Zkusil bych antivirák a antimalware programy. Možná bude potřeba to odvšivit po nabootování z nějakého antivirového CD (mají ho na stránkách všechny antiviráky). Nejdřív bych zkusil MBAM a AdwCleaner (oba!) v nouzovém režimu systému.