Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios in this system is not fully acpi compliant

Dobrý den,
složil jsem pc a nastal mi problém.Jedná se o to, že mi nejdou nainstalovat ovladače na grafickou kartu.
Mám tam win 7 profi, Asus b150m pro gaming, Sapphire radeon Nitro+ 4gb RX480.
Grafika normálně běží,nic nepadá, přehraju i filmy ale to vše jen do té doby než se pokusím nainstalovat ovladače z AMD.
Po instalování souborů se zobrazí černá obrazovka RADEON s větou, že se zjistuje hardware-max 3 vteřiny a je tam bluescreen s větou :

Bios in this system is not fully acpi compliant.

V Asusu mě poslali do háje, že mám vyměnit grafiku.... je to na vrácení?Deska nebo gpu? Nebo je řešení?
Děkuji

Tak mám k dispozici kartu GTX 250.
Neví se jestli je funkční, ale pokud ano
a půjdou mi nainstalovat ovladače bude to na 100 procent znamenat, že je ta nová grafika vadná,když je mezi těmi kartami takový rozdíl??

Tak instalace driveru pro GTX 250 proběhla bez nejmenšího problému.Dalsi krok je instalace Win 10 a ověření že to není opravdu systémem.Pokud to ani ve win10 nepůjde, mužů si být 100% jistý že je to grafikou?