Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je toto možné ???

Zdravím vás všetkých,potrebujem poradiť s NB. Je mozné aby GTA 5 išla takto na tomto?watch .
Ja mám Cpu i5 460m a 8 Gb ram.No mne sa to nejak nezdá.Čo myslíte je to podvod alebo mám ja nejak zle nastavenú grafiku? Aj toto mi seká... watch Prosím o radu.Vopred všetkým ďakujem... :D

henten sampionat v sekani nazyvas hranie? sak to bezi na 15fps ci kolko....tragedia.
to si pekny masochista ked hentu sracku povazujes za zazitok. A nepis ze ti nejde o grafiku, pretoze vsetci vieme ze je to len vyhovorka :-)
na hry si vyries normalne pc, nie kancelarsku notebook sracku so 7r starym cpu a istotne nevyhovujucou grafikou na taketo novsie hry.....