Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Yamaha HS7, jak propojit s PC.

Zdravím. První věc, co chci zmínit, nejsem v tomto ohledu znalý, ale rozhodl jsem se, že si koupím tyto monitory https://www.muziker.cz/yamaha-hs7-white-studio-mon itor?gclid=CLXZ59ek79ACFaO77QodjpcMrg. Nevím bohužel přesně, jak je propojím s PC. Je mi jasné, že přes nějakou zvukovou kartu, ale jakou a jak? Mohl by mi někdo napsat nějaký návod, co k nim vše koupit a jak je spojit s PC? Děkuji mnohokrát a prosím ty, kteří mi chtějí napsat, že jsem blb a podobně, tak raději nic nepište, budu vám vděčný.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

až tak úplne jednoduché to nebude,tie yamahy majú XLR konektor pre pripojenie zo zvukovej karty a "velký" 6,3 mm TSR konektor na výstup do externého subwoofera,takže budeš musieť nakúpiť sadu redukcií alebo ozaj nejakú zvukovku,ktorá má buď XLR výstupy alebo aspoň TSR velké 6,3 mm jacky,kde nebude nutné používať toloko redukcií,ktoré sami o sebe môžu za určitých okolností spôsobovať určité parazitné poruchy......