Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybějící "karta zabezpečení"

Dobrý den,
jsem majitelem notebooku HP ProBook 450 a mám dlouhotrvající problémy s připojením zařízení USB k notebooku. Při načtení USB mi to píše slova typu "přístup odepřen, pokud chcete získat přístup, klikněte na pokračovat". Kliknu a opět mne to dál nepustí, chce to ode mne, abych si nastavil přístup v kartě zabezpečení. Bohužel karta zabezpečení tu není. Nevíte, prosím, někdo co s tím? Jsem naprostý laik ve světě počítačů a hodila by se mi jakákoliv pomoc. Děkuji

karta zabezpečení byla u profi verzí windows. (home nikde v okolí nemám, nemůžu sloužit)
a taky záleží na typu sítě - při anonymním/jednodušeném sdílení/homenetwork se schová.

ta tvoje flashka má ntfs formát a vytvářel ji někdo na cizím pc? ve windows jsou už 21 let přístupová práva, projeví se právě na ntfs discích. u přenosných flashek s ntfs je nejrozumnější nastavit přístup pro "everyone", nebo jde naformátovat na nový souborový systém exfat.