Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čtečka CD karet

Zdravím.
Mám v PC čtečku CD karet, ale nějak ni nefunguje. Když do ni vložím kartu, tak se rozsvítí kontrola a objeví přesýpací hodiny. Toď vše. Neví někdo, jak ji oživit. Upozorňuj, že jsem spíš běžný uživatel PC, tak že příliš odborné termín mohou být problém.
Děkuji předem za každou užitečnou radu.

Upozorňuj, že jsem spíš běžný uživatel PC, tak že příliš odborné termín mohou být problém.

Kdyby jenom to. I běžný uživatel by měl znát základní terminologii, zvláště když je na to ve školách extra předmět.
CD kartu opravdu neznám! Ani bych se nedivil, kdyby to byla SD karta. Takže zavolat někoho, kdo má aspoň základní znalosti z oblasti výpočetní techniky.

Který operační systém? Jiný počítač, jiná čtečka, když třeba ta stávající je také v režimu PT-ZD, dokonce se na stávajícím HW dá spustit jiný operační systém, dokonce se dá ve stávající čtečce vyzkoušet i jiná paměťová karta místo té tajné,...