Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webshare a služby podobné

Zdravím, jaký máte názor na služby typu webshare, fastshare a další? Nebo je lepší torent? Mě se zamlouvá celkem webshare, kde se neplatí žádné kredity a stahuje se neomezeně. Jaký názor názor vy?

Tak je tam základní rozdíl a to ten, že na torrentech sdílíš obsah, čili porušuješ zákon.

Ani na torrentech nemusíš nic platit a je to rychlejší (většinou)

No a taky tam najdeš skoro všechno.

Za mě torrenty.

Oni tyhle cesky share sluzby nekdy docela ochotne spolupracuji s protipiratskyma organizacema, nevim teda, jestli se to tyka i techlech dvou. Samozrejme u nas neni stahovani zakazane, u torrentu se i sdili, tak tam je to horsi.
Osobne si predplacim zahranicni uploaded.net a to anonymne pomoci paysafecard. Torrent vyslovene nouzovka na veci, ktere se jinym zpusobem sehnat nedaji.