Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem grafiky

Zdravím, chtěl bych si koupit novou grafiku, ale moc se v nich nevyznám, tak bych byl rád, kdyby jste mi zde poradili. Cena max do 5500kč. Preferoval bych nějákou lepší, herní. Nehraju ale zase náročné hry, max LoL, CSGO nebo Fifa 17..

Deska: ASUS M5A97 R20.
CPU: AMD FX-6100
8GB RAM Kingston HyperX

Díky moc za každou pomoc.

Gigabyte neni uplne idealni znacka, nicmene v tvem pripade pridej 2 stovky nad rozpocet a porid o tridu lepsi:

RX 470 4GB

Nemaj ji momentalne skladem, ale neobavam se, ze by zase nebyla, za tu cenu je to jednoznacne to nejlepsi co muzes mit.

Edit: Procesor AMD FX-6100 je samozrejme slabej a moc si nepomuzes, ale tak ted vymenis grafiku, casem vymenis procak za lepsi.