Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kterou myš ze dvou vybrat - nebo jinou?

Ahoj,

vybírám novou myš. Zdá se mi moc sympatická a má i dobré recenze A4Tech Bloody V7 Core2 V7M - někde jsem se ale dočetl, že už je starší a vyšel novější a lepší model A4Tech Bloody V8 - nevím, kterou vybrat. Počítal jsem dát do myši max. 1000 Kč, ale četl jsem, že prý tyto se těmto v této cenové kategorii téměř vyrovnají. Může mi to někdo objastnit?

Další věcí je jejich sofware, moc se v tom nevyznám (nepochopil jsem), to mají placené ovladače? Někde jsem četl, že mají nějakou free verzi a plnou, kterou si musím zaplatit. Jak to tedy je, jaký je mezi nimi rozdíl a vyplatí se případně tento sofware kupovat? Byl bych moc rád, prosím, kdyby mi to někdo vysvětlil.

Hezký den.

Ahoj,myslím že Tvůj původní výběr byl dobrý. Myši A4Tech jsou OK. Osobně bych bral novější A4Tech Bloody V8, ale rozdíly jsou opravdu minimální. Free verze ovladačů je ceně, pokud nejsi profi hráč tak plně postačuje.

Děkuji všem. Byl by někdo tak hodný a vysvětlil mi trochu rozdíl mezi tou mou a tou za 1000 Kč? Nejsem si jistý, jestli bych to využil, hraju asi tak 5 hodin týdně, jak mám čas, někdy je to i 10, myslíte, že by pro mě bylo lepší si připlatit? Hraju nejrůznější hry.

Tyhle novodobé A4Tech jsou šity, to bych nebral. Osobně jsem 7 let používal A4Tech Oscar (velká myška, skvělá pro mou velkou pracku) a teď jsem kupoval 2 její ekvivalenty, ale rozhodně bych se vyvaroval těmto rádoby herním modernám - bratr si ji koupil k NTB a ani nevím, jakou má teď, ale už ji nemá, byla mimo jiné moc hlučná.