Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 OEM

Ahoj je legální když koupím windows 10 OEM KEY třeba na kinquin nebo G2A? a ještě když si koupím ten windows jak by šlo poznat že je to legální když nebudu mít nálepku s tím kodem? a ještě kupoval bych to do nového pc a mám CD od windows 7 šlo by to že bych tam dal to CD a pak tam dal ten klíč a měl windows 10? Předem díky za odpověď

Ano, je legální, když si koupíš windows 10 oem key na kinquin nebo g2a. Ale netuším, proč bys to dělal, je to jen dotování podvodníků.
Samotné používání takové licence je ale nelegální, protože se s největší pravděpodobností nejedná o pravé přeprodané oem licence.
No ale když si blbej tak tě to nemusí zajímat, protože tu licenci kupuješ v dobré víře a těžko hlupáka bude trestat za to, že nevědomě používá nelegální licenci.