


Facebook nový profil, narození vnučky. Nejde přidat.
Ahoj narodila se mi první vnučka, tak se snažim jí zařídit profil na facebooku ale nelíbí se mu dnešní datum narození. Kde je chyba?
Vypadá to, že jste zadali nesprávné informace. Použijte svoje skutečné datum narození.
Facebook je od 13ti let
Při registrací souhlasíš s podmínkami. Možná by sis je měl přečíst?
terms
Možná by bylo lepší chránit soukromí a anonymitu vaší vnučky a ne ji hnedka vystavovat marastu dnešní doby.
/radši ji založte stavebko
I kdyby to šlo,vnučka možná za pár let nebude ráda,že má nějaký účet s daty a fotkami,které se šíří světem a už nikdy je zcela nesmaže.Navíc nejste její zákonný zástupce,který za ní může něco zřizovat a vyřizovat.
urobíte lepšie, keď ju pred facebookom uchránite
proboha a proč?
No asi aby byla vnučka IN už v porodnici,bez FB by tam byla úplná nula.
"nový profil, narození vnučky"
-- Chucpe
a toto ma volebne pravo? preboha.
ked mas tolko volneho casu vobec vymysliet podobne blbosti, nieto ich este aj realizovat, hned ta zamestnam aby si tu nebehal po planete na kyslikovy dlh. potrebujem upratat, umyt riady, okna, vyniest smeti, pokosit a podobne cinnosti, ktore su na rozdiel od tej tvojej blbosti ozaj potrebne.
Čo ti ušla žena so záhradníkom?
"toto ma volebni prav?" bohuzel ano, bude lip :(
Myslím, že už to stačilo. Dotaz byl zodpovězen, zamykám.
Neuveritelne, zachvilku si ludia zacnu zakladat profily aj pre svoje psi. A hravá Ňufka tak bude mať v priateľoch 4 mačičky z okolia a susedu ktorá ju venčí. Ako keby tam uz teraz nebol dost velky bordel.