Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou aktualizace Win 8.1

Po instalaci čistých a legálních Windows 8.1 (licenční klíč je v UEFI bios) se nechcou instalovat jakékoliv aktualizace. Když dám vyhledat aktualizace tak stále dokola běhá vyhledávám aktualizace .. už druhý den a nic z toho. V procesech ale svchost vytěžuje CPU na 50 procent.

Nějaká rada nad zlato ? např. nějaký vydaný multipack ?

Díky předem.

Že by už chtěli odstavit i W8? Ty snad Microsoftu v rozletu W10 snad až tak nevadí… :-p

Já bych se na to trápení asi vykašlal. Mrkni na download.wsusoffline.net
Všechny aktualizace se dají stáhnout mimo WU all-in-one, udělá to instalačku a z té se pak vše nainstaluje offline.

Thready ohledně WSUS Offline jsou i tady, návod třeba tady: http://www.cnews.cz/testy/wsus-offline-update-aktu alizace-pocitacu-bez-internetoveho-pripojeni