Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reinstall win 7

Zdravím mám hp pavilion g6 1260ec...odstraanil jsem všechny sektory a znova udělal ten se 100mb a zbytek jako systémový...potom jsem nainstaloval win ale při dokončení se mi notebook pořád dokola restartuje to jsem vyřešil(asi) příkazem v cmd (bootrec /fixboot..) ale když jsem instaloval znovu tak se objeví hláška chyby inicializace windows...licenční klíč mám originální ale usb kopii staženou z netu ne...jinak kopií mám několik ale ani jedna nefunguje..neví prosím někdo co s tím? Předem děkuji za odpověď

Chyba

Vypadá to, že kód Product Key, který jste zadali, je pro software předinstalovaný výrobcem zařízení. Pokud vás zajímají možnosti obnovení softwaru, kontaktujte prosím výrobce zařízení. tohle mi to napíše když chci stahovat z microsoftu...