Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fractal Design Define Nano S - Window

Ahoj skládám teď nový pc a ptal jsem se na systém který jsem teda už vyřešil každopádně problém mi dělá case název té case je v názvu :D a to je problém ten že kamárad mi říkal že tuhle case brát nemám a že to bude dusit grafiku (gtx 1060 6GB s 2 větráky) každopádně jsem pak četl recenzi a tam naopak psaly že to bude v pohodě tak nevím každopádně předem díky za odpovědi kdybych tam nedal ten fractal design tak ještě Zalman Z1 NEO nebo Zalman z9 Neo předem díky za odpovědi

Teda, to je ale dlouhé souvětí!
Vlastně to není souvětí, to by tam byly čárky mezi vedlejšími větami.
Tak to je dlouhá věta!
Vlastně ne, není to věta, protože věta bývá ukončena interpunkčním znaménkem.
Takže, co to tedy je?
Výblitek...

Fakt, že recenzi psaly nějaké ženy, to jen potvrzuje.

Tak dá rozum, že čím menší skříň bude, tím více se budou vnitřnosti vařit ve vlastní šťávě. Ten výběr mini ITX skříně je nějak opodstatněný? Kolotočářšké Zalmany vážně ne, s touhle cenovkou uděláš lépe koupí polského SilentiumPC...

To bych netvrdil, exlusivne jiz nekolik let uzivám herní ITX kde problém s teploty nemám učítě né horší jak v ATX, to ze je menší neznamená ze se vaří ale mensí objem cirkulace|průtok vzduchu ;-)
* S Bitfenix Prodigy nemám spatné zkušenosti, ale mini ITX sestavy bych spíše doporučil modulární zdroj.

odsouzeny ke zkaze

• Treba na muj ROG Maximus VIII ITX (Corsaire 380T itx), sice vypada jak 'Vysavac' si nemam kde co najit cemu by jeji format vadil, dokonce mam na něm osazen [K]áčkové i5 CPU ktery je OC, zadny problém, stabilní a velmi kvalitne chlazená kaskáda s Overclocking zatím slabost ci nestabilitu neprojevila..
* Navic osazení, nebo vybavení ma i lepsí jak kdejaka doporucovaná ATX které spíše volim pro SLI|CF, ono, ony ty ATX vetsinou nic víc jak PCI porty o proti mATX/iTX navíc stejne nenabízí, ATX obří blikací PCs mě už nak neberou a nikdy vlastne ani nebraly z jedné <ITX> mám udelanou Steam machine..

* Steam Machine (Steam OS)na zaklade ITX (neni vetsi jak Xbox1), kde ho muzu :
1) Pouzit jako konsoli
2) Praktické na prenost
3) Nezbere misto /*Tichy
Nevidim duvod kupovat ATX.

* Vlezl do neho i Enermax ETD
[img=/file/view/27660-steam-png]27660-steam-png[/img][img=/file/view/27662-steam3-png]http://pc.poradna.net/file/view/27662-steam3-png[/img][img=/file/view/27661-steam2-png]http://pc.poradna.net/file/view/27661-steam2-png[/img]
PS : I malý Kašpárek může hrát ve velkém divadle ;-)

Hoši, co neumí psát, a ještě "skládají nové PC", netuší že jsou různé rozměry základních desek. Konkrétně do té skříně jde dát pouze mITX deska! Běžný chladič věžové koncepce s 120×120 mm ventilátorem se vejde (160mm) a přídavná karta až o délce 315 mm. Poslední, co by byl problém, to je tedy chlazení, to ta skříň zvládne mnohem lépe než tuctové kolotoče.