Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ocenění PC sestavy

Dobrý den,
chci prodat můj počítač, na který se mi zbytečně práší.
Chtěl bych vědět přibližnou cenu ať to nepodcením nebo nepřestřelím.
Prográmek mi vyplivl vše kromě zdroje a ten je Zalman ZM700-GLX 700W a pochopitelně case, který je Fractal Design Define XL R1.
Budu vám vděčný za vaše názory, o HW vím trochu ale takhle ocenit si ho netroufám.

s pozdravem
mazafka

Jo souhlas za tech 5K ho proda urcite.

Akorat teda ze odbocim od tematu, mas urcite pravdu s tou skrini, nebot jsou hodne oblibene a daji se dobre strelit. Ale pro me je to nepochopitelne, ja bych za tu skrin nedal snad ani petikilo, hrozne se mi vetsina FD vcetne teto nelibi.

no tak každej má jinej vkus,já na Aukru kupoval hafo skříní hlavně od Lian Li,to co stojí nový to bych za case nedal,jenže tam seženeš do dvou litrů luxus teda alspoň dřív,teď to tam je zahnojený levnejma šmejdama ale občas tam jsou luxusní kousky za poloviční ceny i nový...

Pokud jej pěkně vyfotíš z různých uhlů a detailně popíšeš s použitím trošky reklamštiny (velmi rychlý a vysoce spolehlivý SSD Intel!, výkonná grafická karta pro náročné uživatele a pod.), tak možná těch 9.999 Kč i dostaneš. Lidi často vybírají podle vzhledu a poutavého popisu. Sám jsem tahle kdysi prodal BlackBerry za cca 6k, když jej jiní nabízeli za 3-5k. Ovšem dokázal jsem nabídnout poutavý popis a něco navíc (Internet bez BES/BIS), takže i po prodeji mě uháněli zájemci o koupi a litovali, že je BB pryč.