Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunlční windows update

Ahoj ,už dva dny mě nefunguje win ,update vyhledává třeba hodinu i dvě , noťas fouká při tom jak o život a nakonec to musím přes správce úloh vypnout .Když to nechám makat tak mě to nakonec napíše Vaše zařízení je aktuální. Poslední kontrola proběhla: ‎13.‎12.‎2016, ‏‎18:44. ,i když je 16.12.2016 . Takže vlastně den kdy to bylo ještě v pořadku .Mám pořád verzi 1511 ,protože 1607 se nepovedla nainstalovat a vrátilo se to zpět . To už je ale cca 4 měsíce . Od té doby mě to již instalaci 1607 nenabídlo a aktualizuje se jen verze 1511 . Bohužel z ničeho nic přestalo fungovat . Stáhl jsem i opravu microsoftu ale nepomohlo .
Pokud bude nějakej nápad budu rád protože po každém startu to musím ručně vypínat .
Děkuji moc za každou radu a upozorňuji ,že jsem nemehlo .

nefunguje mi vubec aktualizace windovs update

podle počtu dotazů za týden to nefunguje asi polovině lidstva.

aktualizace systému přinášejí jen nové problémy, které musí být v dalších měsících opraveny, takže skoro nic neřeší. žiju spokojeně léta bez nich.
automatické aktualizace jsou přímo škodlivé, pokud mají lidi zapnutý i update ovladačů.
mají význam jen pro lidi, co věří na windows defender.
odladěnou verzí aktualizací bez konfliktů byl servicepack. ve win10 tomu říkají anniversary update. (proč látat staré sestavení windows, když je tu nové, s novými bezpečnostními chybami)