Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software od iObitu ANO/NE

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je dobré používat software od iObitu, např. iObit Uninstaller, Advanced System Care, Smart Defrag atd.. A ještě CCleaner, ten nepatří do iObitu, ale ptám se. V CCleaneru nepoužívám čištění registrů, pouze normální čištění. Kdyžtak se omlouvám, jestli je to amatérská otázka, ale tyto programy mi přijdou celkem přehledné, teď jde o to, jaká je účinnost. Všem předem děkuji za odpověď!

Ja treba v zivote zadny uninstaller nepouzival a vsechno odinstaluju pres ovladaci panely klasicky a nikdy zadny problem. Kamos ma nejaky uninstaller, nevim zda tento nebo jiny a sem tam se mu satane, ze proces odinstalace krachne a pak uz to nejde nijak, jedine odmaze soubory, ale samozrejme nevi, jestli vsechny a zbydou informace v registrech, takze pak nasadi ccleaner a casem preinstaluje system. Asi jako zabava dobry, ale osobne davam prednost tomu, ze system instaluju jen jednou.

iObit uninstaller? Tam mi vyhovuje, že mám předhled o toolbarech

o adware tam přehled nemáš, na ostatní ho nepotřebuješ.
ccleaner bez pucování registrů - na čištění tempů je nástroj vyčištění disku přímo ve windows.
všechny ty "cleanery" jsou shity.
a bývá dobrým zvykem, že ty free nástroje sebou doinstalují další nežádoucí odpad.