Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lenovo b50-50 downgrade na w7

Ahoj, mám notebook lenovo b50-50, jsou na něm windows 10. Já ale potřebuji windows 7. Na stránkách výrobce ovladače na w7 jsou, jenom mám problém s instalací.
Mám instalačku (DVD i usb), jenže mi ji notebook nechce vzít.
Co jsem zkoušel
1) dát normálně instalačku do mechaniky, restartovat, čekat na výzvu bootování
- nic se nestalo, prostě se načetl windows 10 co tam je
2) přes boot manager v biosu nastavit bootování na windows boot manager, potom mechaniku
- nic se nestalo, prostě se načetl windows 10 co tam je
3) zkoušel jsem to stejný z USB klíče, stejnej výsledek.

Zkoušel jsem to nainstalovat přes zaplej PC, jakože otevřít setup.exe a to vyhodilo nějakou chybu.
Nevím si rady, díky moc

nakonec se problém vyřešil nastavením na legacy boot, a celkově pohrání si s nastavením v BIOSU co se legacy bootu tčýče.
Potom pro isntalaci w7 je potřeba změnit disk na starej systém, to jde třeba v programu partition assistant technican, kdyby někdo řešil podobnej problém.

Díky :)