Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Atari

Ahoj,koupil jsem si staré atari..Bohužel manual v NJ a tomu já nerozumim..Už jsi nepamatuji přikaz,aby začal nahrávat z kazetaku..Přetáčeni funguje,ale u play stoji..

800XL jsem mel taky. Jestli si pamatuji dobre, tak byl prikaz Load a pak Run. Pokud se to nespustilo po nahrani samo. Ale ja uz pak mel Turbo cartridge strcenou ve slotu. Nejake manualy budu mit jeste mozna na sichte. Ale na webu neni problem najit...