Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje domácí skupina

Dobrý den,
S přítelem jsme hráli pc hry přes LAN kabel. Máme jeden router, on má stolní počítač Windows 8 sestavený, já Notebook asus windows 8 taky. Domácí skupiny normálně fungovala a hráli jsme takhle počítačové hry, pak to ale najednou přestalo fungovat.
Nevíte co se mohlo stát ?
Děkuji za odpověď.
Změna předmětu, původně: Lucie
Předmět a jméno si moc lidí neplete... (JaFi)

co přesně přestalo pracovat?
router přiděluje ip adresu všemu možnému, ať už to má degenerovanou domácí skupinu, nebo jde o windows profi, linux, mac, telefony a tablety. čili ve fungování sítě problém nebude.
domácí skupina řeší pseudoověřování anonymních uživatelů v síti, to by snad nemělo mít vliv ani na nějakou hru.
zbývá projít log událostí = eventvwr.msc -> windows protokoly -> systém, jestli tam z té doby není nějaká chyba.