Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obrazovka mění barvu

Dobrý večer, prosím o radu a pomoc. Obrazovka u pc najednou blikne a je v úplně jiném odstínu: nevím, proč a co to znamená.
Může mi prosím někdo odpovědět?
Děkuji a přeji hezký večer. :-)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)

• Muze jit o uvolneny <VIDEO> kabel, bud u monitoru, nebo u video vystupu na PC na Grafické karte/Zakladni desce, 'odpojit' => 'zapojit' (korektne domackout ale bez nasili ! :-) )..
TiP ~ Popripade zkust jiny VIDEO kabel, treba jiné HDMI nebo VGA, dle zapojeni, tak jako zkusit jiné zobrazovaci zarizeni, zda-li ted uzivas 'Monitor' pres HDMI zkusit treba 'TV' pres HDMI..
* V ojedinelych pripadech muze jit o spatnou hodnotu Hz pro zobrazeni, ale to neprijde jen samo od sebe.