Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s obrazem graficke karty

Zdravim, mam aktualni problem.Vecer sem si pustel film na svem PC na chvili sem si odbehl a kdyz se vratim nefunguje obraz - monitor blika jako ve sleep rezimu ale zvuk jel stale dal.Zkusil jsem restart a opet zadny obraz jen blikani monitoru.Jedna se o externi neboli pridavnou grafickou kartu nvidia 650ti, na zakladni desce mam i integrovanou grafiku a tam mi obraz jede v pohode.Uz sem si koupil novou grafiku, zakladni desku a zdroj a problem stale pretrvava.
Prosim o jakekoli rady cim by to mohlo byt nebo co ma vliv na exkterni grafiku

Dekuji ;)

Jak máš připojený monitor k integrované grafice a jak k té samostatné? (VGA/DVI/HDMI)
Pokud je to pokaždé přes jiné rozhraní, tak by mohla být závada i v monitoru (např. nefunkční DVI vstup, ale přitom funkční VGA vstup).