Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vyhledáváním programů

Ahoj, mám problém s vyhledáváním programů ve Windows 10. Zmáčknu Win tlačítko a začnu psát název nějakýho programu nebo položky nastavení a nic mi to nenajde. Umí vyhledávat pouze soubory, ale programy a položky v nastavení už ne. V Možnostech indexování mám zahrnutou složku Nabídka Start v ProgramData, kde jsou všechny instalované soubory. Přesto, když nějaký program chci vyhledat, tak nic nenajde. Nemáte někdo nějakou radu? Díky

Což o to, zástupce ve Startu mám, ale nemám tam všechny programy a tak některé vyhledávám pomocí indexace. Bohužel to teď nefunguje, byť v indexu by programy být měly. A naházet si všechny programy do startu jaksi neřeší mou situaci.

Když ale vytvořím nový účet, tak tam vyhledávání jde. Spíš mi jde o to, jestli není někde v registru nějaký záznam o indexaci, který je třeba porušený nebo se tam odkazuje na jiného uživatele. Nebo např. v proměnném prostředí PATH