Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nejede tak jak dříve

Zdravim mam taky problem. Kdysi mi PC jel uplně vpohodě, hraval jsem na něm GTA V a take dalši super hry. Pak jsem odjel na delši dobu a na PC mi chodili brachove a od te doby se neuvěřitelně sekal. Ani CS 1.6 jsem si nemohl zahrat. Tak jsem přeinstaloval Win v naději že to bylo tim ale Po přeinstalaci je to stejne. Pořád se seka, jede pomalu a strašně rychle se naplni ramky. Jednu chvilu něco dělam na PC a zničejho mam využiti RAM na 80% a jedinny zpusob jak je vyprazdnit je restartovat PC. Čím to muže byt? Je to Virem či nějakou chybou?

Aha, "samo". To se Ti nainstalovaly jen tzv. generické (základní) ovladače, s kterými to jede, ale řada funkcí v nich není dostupná. Můžeš si představit, že jedeš v autě, kde jde zařadit nejvýše trojka, nefungují stěrače, světla apod.
Takže z webu výrobců HW si postahuj ty správné ovladače, instalaci zační ovladačem čipsetu.

Pak jsem odjel na delši dobu a na PC mi chodili brachove a od te doby se neuvěřitelně sekal.

Bráchové nejspíše neměli ani vlastní uživatelské účty a jako nejspíše i vy, měli maximální práva k systému.

Tak jsem přeinstaloval Win

Špatná instalace redmondského os bez řádné instalace řádných ovladačů v řádném pořadí. Řešení je nainstalovat pořádně a po řádné instalaci a nastavení udělat obraz.

Tak doskenoval jsem PC a nic to nenašlo teď jsem zkoušel naskenovat Externi HDD na kterem mam většinu věci a po chvilce když jsem chtěl něco spustit tak mi zamrzl kompletně cely windows tak jedinne co mě napadlo bylo zkusit odpojid ten HDD no a po odpojeni zase vše naběhlo...nemuže to byt tim externim harddiskem?