Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceny disků - hlavně SSD

Čau, určitě jste zaregistrovali, že ceny disků nejsou zrovna nízké, jak to bude s cenami po Vánocích, příp. do do jara, třeba podle minulých trendů, vašich zkušeností atd.
Půjdou ceny dolů? Má smysl koupit SSD disk nyní?

Díky moc za odpovědi :-)

tak nekteré ramky zdražily o dvojnásobok. čož je fakt psycho... jinak zo vyzerá že ešte na konci Januára by mohla na chvílu klesnúť cena o cca 2-5% ale i tak to bude stále omnoho viac než v Októbry a pod. Jinak pak má ešte to kus zdražiť,... disky a ramky bude výhodné kupovať potom až nekdy na začiatku leta... všetko ale ber s pojmom "VRAJ", veštenie a odhady nekterých lidí sú totiž pade na pade.

Neřešil bych období, stačí dlouhodobě sledovat ceny konkrétních komponent u jednotlivých prodejců, výhodně koupíš i před Vánoci. Co tak koukám na moje seznamy komponent, tak ceny jsou pořád +- stejný, takže takový to hlásání, že je to teď napálený, je blbost.

Já měl zálusk na SSD a Ramky a teď jen čumim, o kolik se ty samé ramky zvedly - cca o litr, SSD cca o pětikilo, ano můžu si to dovolit koupit i nyní, ale zas to není tak urgentní, abych musel o tolik přeplácet.. Raději počkám pár týdnů, měsíců, protože tyhle ceny jsou fakt hnus..