Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhrada za Total Commander

Ahoj,

spravuji dva weby. Připojuji se přes ftp Total Commander. Nebaví mně pořád se z jednoho v Total Commander odhlašovat a zase připojovat na jiný. Hledám tedy alternativní program k Total Commander. Jeden web pojedu přes Total Commander a ten druhé přes jiný program. Který, ideálně skoro stejný (free), by jste mi doporučili. Děkuji.

Vyhlídnul jsem si freecommander, ale nemůžu přijít na to, kde tam je FTP. Kde tam mají ostatní FTP, jí mám tam jenom Síť. A nedaří se mi ho zapnout. Volba je neaktivní. (viz obrazek)

Edit: Tak v nápovědě jsem našel
Show FTP as drive
If this setting is checked, FTP access (not implemented yet!) is shown as an additional drive.

Nevím proč všude na netu je psané, že od roku 2008 tam FTP je.

Tak jsem si dal Unreal Commander a připojil jsem se přes FTP hned. Takže vyřešeno.