Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Použití RAM

Ahoj, máme domá starší PC a potřebuji na něm vylepšit RAM. Jsem skoro lajk, předem díky za odpovědi.

Základní deska: ASUS P5KPL-VM - P5KPLVM

Mohu použít tuto?: Kingston HyperX 2GB DDR2 1066mhz KHX8500D2K2 = 2GB ( zvládá tradiční JEDEC časování 5-5-5-15, a to se zvýšeným napětím 2.2 voltu při frekvenci 1066 MHz, případně se standardním napětím 1.8 V a frekvencí 800 MHz.)

Pokud ne, tak použiji tyto - jsou schválený výrobcem základní desky: Kingston HyperX 1GB DDR2 800mhz KHX6400D2K2/2G = 2GB.

Díky, Necapacka.

neobtěžuješ se uvést operační systém ani k čemu to má být.
takže předpokládám:
oddeklovávat pc a jít do krámu jen proto, abych si odtamtud odnesl 2gb ram, s bídou dostačující pro xp a omezený počet dnešních webových stránek v prohlížeči, to nepovažuju za nejrozumnější nápad.
a pokud nedejbože plánuješ vyšší verzi win, pak je nákup 2gb ram vyhazováním peněz.

přesný model ramek tě naopak nemusí trápit, nemáš jistotu že tehdejší taiwanský typ dnes seženeš tady v česku.

proto jsem odpověděl tak jak jsem odpověděl.

ale když jsi lajk, jistě tomu rozumíš líp. potom se omlouvám, že jsem si dovolil tě zdržovat.