Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrázek na Facebooku je rozmazaný

Prosím o radu. Když mám na mém webu obrázek 159 x 159 px ve formátu .png a dám sdílet příspěvek na Facebooku tak se mi tam ukáže taky cca 159 x 159 px ale je rozmazaný. Čím to je? Chtěl bych aby obrázek příspěvku byl stejný jako na webu. Předem děkuji za odpověď

Bez znalosti konkrétní situace ti tady asi nikdo nepomůže.
Je to stejné i v dalších prohlížečích?
Nepoužívá webhosting nějakou fintu proti přímému linkování souborů?
Nelinkuj soubor z toho webu, ale vlož si na Facebook ten svůj obrázek přímo z PC. To nejde?