Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Občasné samovolné odpojení od wifi

Zdravím, mám tak cca 3 měsíce nový router přes lan kabely vše funguje v pořádku od downloadu uploadu až po ping vše na přímo přes kabel v pořádku, ale zlobí wifi občas se router proste rozmyslí že nebude vysílat a nejde do notebooku do telefonu prostě se nejde připojit a pc-který je připojený na přímo přes kabel funguje vše jak má do tý doby než se router restartuje tak se přes wifi signál nejde připojit, občas se i stane, že na mobilu trvá než se stránky načtou taktéž na notebooku který je připojený přes wifi nevíte někdo co s tím? router mám tento https://www.alza.cz/tp-link-tl-wr1043nd-d515738.ht m?catid=18843092?layoutAutoChange=1 děkuji za odpovědi :)

Hezký den,
měl jsem stejný problém a vyřešilo to nové firmware od výrobce routeru. Může to být ale také špatným nastavením, nebo rušením sousedovým routerem, který vysílá na stejném kanálu. Někde jsem četl, že také bezdrátová zařízení mohou rušit wifi, ale ověřeno to nemám a moc tomu nevěřím.

netvrdím že to souvisí s nenastaveným "mode" nad tím, ale neobtěžoval ses na to odpovědět.

tovární nastavení (system tools - factory defaults) asi nepomůže, ale je to nejjednodušší. samozřejmě by sis měl poznačit dosavadní nastavení.

verzi hw a firmware routeru se dozvíš v: system tools - firmware upgrade
(tento starý krám má více hw verzí)