Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavirovaná flashka

Dobrý den,
mám problém s flashkou. Když ji připojím do počítače, avast začně bláznit, že jsou na flashce viry. Když se chci na flashku podívat jsou tam jen soubory, které nejdou otevřít ani smazat jsou s koncovkou .lnk, dále je zde soubor trzE301.tmp . Abych zjistil, co se děje, stáhnul jsem si program USBFIX. Po analýze mi vyskočila tato zpráva :

Abych zjistil, co se děje, stáhnul jsem si program USBFIX

máš používat mozek a mít zakázanou funkci autoruns:

REGEDIT4

; Vypnuti Autorun pro vsechny media v PC
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer]
"NoDriveTypeAutoRun"=dword:000000ff

na flashce smažeš autorun.inf, takzvaný koš i údajné body obnovení.
soubory .lnk i .tmp jdou prohlédnout nějakým ascii viewerem, bývá součástí normálních správců souborů. ten zobrazuje i skryté soubory, což je pro uživatele průzkumníka nepřekonatelný problém.

...Crack and serial.vbs

a víš co ten .vbs obsahuje?