Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nainstalovat systém do PCIe disku

Zdravím, vložil jsem do PCIe nový disk a chci nainstalovat W10 64bit. Instalace skončí chybou, že:

System Windows nelze nainstalovat na tento disk. Je možné, že hardware tohoto počítače nepodporuje spuštění na tomto disku. Zkontrolujte , zda je v nabídce systému BIOS povolen řadič disku

Porádí někdo? Díky moc.

ak je to daco starsie od samsungu ako su XP941, SM951 a pod., tak prajem prijemnu zabavu s laborovanim, nastavovanim UEFI v biose a CSM. Ked som to robl posledne, tak som sa dost zapotil (a to este bolo supervykonne pc s socketom 2011-3 a X99 chipset doskou)
PCIe SSD su aj dnes este tak trochu exotika a pocita sa s tym ze uzivatel pozna rizika a dokaze si to nastavit.