Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aukro - nákup cd klíče

Ahoj,

máte zkušenost s nákupem CD klíče přes aukro? Je to bezpečně? Tedy - pokud bude problém, je při jeho řešení výhodou, že obchod proběhne přes aukro?

Jelikož jsem na aukro nováček chtěl bych se zeptat, zda je tam důvěryhodný systém hodnocení uživatelů od prodávajících.

Aukro - čiže niečo ako "bazár"..... kúpa použitého, nepotrebného, predaj nepotrebného, použitého....
A zrovna u "CD klíče" by som to ja osobne neriskoval. Dôvod? Je to síce lacné, ale kde je záruka, že ten CD kľúč už nebol použitý? Že tá hra už nebola aktivovaná?
Kúpiš, budeš chcieť aktivovať a vyskočí "Použitý klíč nelze aktivovat, klíč byl aktivován na jiném zařízení...." - a máš po hre i po šestikilu.