Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Instalacia windowsu

Nazdar ludia, už mi dochádzajú nervy. Snažím sa na notebook nainštalovať windows. Normálne nabootujem flashku,zapojim do notebooku v biose nastavim prioritu na tu flashku proste viete. Normálne sa mi začne inštalovať Windows no zasekne sa to pri Instalace se dokoncuje. Zamrzne to asi na pol hodinu a potom to napíše niečo že počítač nemôže byť reštartovany na dokončenie inštalácie alebo niečo také. Skúšal som už aj iný win no robí to stále dokoola. Celkom rad by som videl už plochu windowsu no neviem sa dostať cez tento problém. Ak mi viete pomôcť tak budem rád za každú radu
Lock. Že se tady warez neřeší sis přečetl před položením dotazu. (karel)

Skúšal som tam dávať Windows 10 aj som skúsil iný aj som skúsil win 8.1 a stále to isté. Momentálne neviem presný typ ale je to Asus, ak to potrebuješ presne tak to ti zistím poobede. Z flashky preto lebo nemám dostupné prázdne CD. Nabootované bolo cez Rufus a nemám normálne dvd lebo je to stiahnutý win a s tým biosom neviem teraz presne ale pozriem sa