Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako v gmaili zrusit autentifikaciu podla sms a dalsie hovadiny ?

Ked sa clovek prihlasi do svojho gmail konta z inej IP-cky alebo ineho prehliadaca, gmail robi drahoty a nepusti dnu pokym neposle sms s kodom na mobil(alebo telefonat).
Chcem to zrusit. Je to dost nebezpecne, ked by clovek stratil telefon, ma po konte.
Tiez chcem aby mi prestalo pisat notifikaciu, ze nastalo prihlasenie z ineho prehliadaca(pc).
Ked je zadanych par krat nespravne heslo, tak tiez pyta sms kod z mobilu. Toto tiez vypnut.
Ako ?

Nemas pravdu. Mam konto na gmail.com asi sest rokov.
Konto som vytvoril (sest rokov do zadu) na meno Jano Hraško.

Teraz GMail chce odo mna mobil (co mu nedam, ochrana sukromnych udajov), alebo poslat oskenovany OP na meno Jano Hraško.
Na Tvojom odkaze mozem zrusit vsetko, ale je to PRD platne.

Sest rokov to fungovalo bez problemov.
Dnes vsetci zarabaju len na cielenom "spicly" a je jedno ci Microsoft, Google alebo halda inych.

Uz od dob winxp (2001) vedia o tebe fb, ms, apple a google aj cislo spodkov. Takze ohanat sa sukromim je uz pekne dlho nepodstatne a zbytocne.
google a ine sluzby pouzivaju nejaky overovaci system, ktory ked ty neakceptujes, mas ty v prvom rade problem. Oni sa kvoli tebe menit nebudu, nikoho nezaujima janko hrasko z besenovej, obrazne povedane :-)

proste ti zakyvaju a mozes sa aj na hlavu postavit.